Kurumsal Mail Alma

Kurumsal Mail Hizmeti Nasıl Alınır/Alınmalı ?

Kendi sektöründe markalaşmak isteyen firmalar için bir kurumsal e-posta sahibi olmak büyük önem taşır. Eğer yolladığınız bütün e-postalar, kişisel bir e-posta adresinden gidiyorsa, müşterileriniz ve iletişim kurduğunuz diğer tarafları güvenilir bir işletme olduğunuza ikna etmek zor olabilir. Özellikle bir e-ticaret işletmesi yönetiyorsanız, e-posta üzerinden sıklıkla iletişim kuracağınız için bir kurumsal e-posta hesabına sahip olmak çok daha önemli olacaktır. Peki, kurumsal e-posta nedir? ve nasıl alınır?

info mail nereden alınır

Kurumsal E-Posta Nedir?

Kurumsal e-posta, uzantısında gmail veya hotmail gibi email sağlayıcıları yerine, şirketinizin ismi bulunan e-postadır. Kısacası, kişisel bir e-posta adresi “adiniz@gmail.com” şeklinde olurken, bir kurumsal e-posta adresi “adiniz@markaniz.com” şeklinde olur. Bu e-posta adresleri, aynı zamanda özel e-posta adresleri olarak da adlandırılırlar. Bunun sebebi hosting ve benzeri işlemlerin giderlerinin e-posta sağlayıcısı yerine, sizin tarafından karşılanıyor olmasıdır. Kısacası, özel bir e-posta adresine sahip olmakla birlikte, aynı zamanda özel bir e-posta sağlayıcısına da sahip olmuş olursunuz. Böylece sahip olduğunuz e-posta adresinin bulunduğu domaini siz seçebilir, ismini değiştirebilirsiniz. Sonuç olarak hem şirket e-postalarınız daha güvende olur, hem de müşterilerinize özel bir e-posta adresinden hizmet vermiş olursunuz.

 info mail açma

Kurumsal E-Posta Nasıl Alınır?

Kendi işletmeniz için bir kurumsal e-posta hesabı almak için yapmanız gerekenler aslında oldukça basittir. Kurumsal e-posta hesabı almak teknik bilgi veya özel bir işlem gerektirmez. Tek yapmanız gereken bir kurumsal e-posta sağlayıcısı ile iletişime geçmek ve istediğiniz e-posta adresini almaktır. Tabii bunun için belirli bir ücret ödemeniz gerekecektir. Google , Yandex, Yani, kurumsal e-posta hesabı alacagınız alt hizmetidir. Bunun yanında Microsoft’un kurumsal mail hizmeti Outlook.com’da şirket mail hesabı açmak isteyenler için seçenekler arasındadır. İsteyenler için yerli ve yabancı daha birçok farklı kurumsal e-posta servisi bulunmaktadır.Ama Türkiye İçinde Sizden Statik Bir İP Adresli bir kurumsal mail isteniyorsa Bize Ulaşabilirsiniz.Baglı olduğunuz oda veya sendika yada kurum sizden Kurumsal ve Statik İp adresi İstiyorsa Amaç tamamen güvenlik amaçlıdır.

 kurumsal info mail alma

Kurumsal E-Posta Hesabı Nasıl Açılır?

İlk olarak yapılması gereken işlem, marka isminizin domain adresini satın almak olmalıdır. İkinci adım ise, kurumsal e-posta sağlayıcı firma bulmak olacaktır.Bu işlemler sizin için biraz karışık gelebilir bunun için bizden destek alabilirsiniz.

kurumsal mail alma

Kurumsal Mail Alma Talebi Oluşturma

Bizlere Whatsap Destek Hattımız Üzerinden Ulaşarak Sipariş Oluşturunuz.

info mail nasıl alınır

Ödeme İşlemi Tamamlanırken Diğer Hizmetlere Göz At

Kurumsal Mail Dışında Firmanızın ihtiyaçlarını tespit edebilirsiniz.Örneğin Sunucu Hizmeti yada Domain Almam gerekiyor.

Ödeme İşlemi Sonrasında

Sipariş Numaranız Üzerinden Sizlere Portal Bilgileriniz, Kullanıcı adınız ve Tek Kullanımlık Parola gönderilir

Portala Giriş

Portala Giriş Yaparak Gerekli Yetkilendirme ve Ayarları yapabilirsiniz.

Artık Güvenli Bir Mail Sunucunuz var

Aklınıza Takılan Her Türlü Teknik Destek İçin Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz

TOBB-AEKS Sistemine Özel İndirimden Faydalanın